Rugpjūtis 2019

P A T K P Š S
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Balandis
11
00 00
2013/2014 m.m. Kauno rajono mokinių 3 x 3 krepšinio čempionato finalinės varžybos
Pagrindinė sporto salė

2013/2014 m.m. Kauno rajono mokinių  3 x 3 krepšinio čempionato finalinės varžybos

 

2013 – 2014 mokslo metų Kauno rajono mokinių

3 x 3 krepšinio čempionato finalinių varžybų

P R O G R A M A

10 30 val.    Fotografijų parodos pristatymas

11 00 val.    Finalinio turnyro atidarymas (Dalyvaujančių komandų paradas su savo mokyklos vėliavomis, pristatymas)

11 15 val.    Pradžia. Sveikinimo žodis.

11 25 val.    Meninė dalis.

11 30 val.    Fotografijų konkurso nugalėtojų apdovanojimas.

11 40 val.     Meninė dalis.

11 45 val.     1-4 klasių krepšinio estafėtės finalinės varžybos.

12 10 val.     3 x 3 varžybos.

12 40 val.     1-4 klasių krepšinio estafėtės finalinių varžybų nugalėtojų apdovanojimas.

12 50 val.     3 x 3 varžybos.

15 00 val.    Čempionato nugalėtojų apdovanojimas.

15 30 val.    Pabaiga.

 

2013 – 2014 mokslo metų Kauno rajono mokinių

3 x 3 krepšinio čempionato finalinių varžybų

dalyviai

 

I – IV klasės                                                                             Merginos V – VIII kl.

  1. Lapių p. m. IV kl.                                          1. Domeikavos g. VII B kl.
  2. Garliavos A. Mitkaus v. m. IV B kl.                2. Garliavos A. Mitkaus v. m. VIII A kl.
  3. Neveronių v. m. IV B kl.                                3. Neveronių v. m. VII kl.
  4. Garliavos Jonučių v. m. IV E kl.                    4. Čekiškės P. Dovydaičio v. m. VIII kl.
  5. Vilkijos g. IV kl.                                             5. Kulautuvos v. m. VII kl.
  6. Ežerėlio v. m. IV kl.                                       6. Zapyškio p. m. VIII kl.
  7. Babtų g. IV A kl.                                             7. Babtų g. VII B kl.
  8. Akademijos U. Karvelis g. IV A kl.                  8. Šlienavos p. m. VIII kl.
  9. Girininkų p. m. IV kl.                                                                               

 

Vaikinai V – VI kl.                                                                       Merginos IX – XII kl.                                                                                                                 

  1. Domeikavos g. VI B kl.                                       1. Domeikavos g. III A kl.
  2. Garliavos A. Mitkaus v. m. VI B kl.                      2. Vilkijos g. X B kl.
  3. Neveronių v. m. VI A kl.                                      3. Neveronių v. m. XII kl.
  4. Garliavos Jonučių v. m. V B kl.                           4. Raudondvario g. II B kl.
  5. Vilkijos g. VI kl.                                                   5. Ežerėlio v. m. X kl.
  6. Ežerėlio v. m. V kl.                                              6. Mastaičių p. m. IX kl.
  7. Panevėžiuko p. m. VI kl.                                     7. Babtų g. III A kl.
  8. Akademijos U. Karvelis g. VI A kl.                       8. Akademijos U. Karvelis g. I B kl.
  9. Piliuonos v. m. VI kl.
  10. Raudondvario g. VI B kl.

 

Vaikinai VI – VIII                                                                         Vaikinai IX – X kl.                                                                                                                

  1. Domeikavos g. VII B kl.                                       1. Domeikavos g. I B kl.
  2. Garliavos J. Lukšos g. VIII kl.                              2. Vilkijos g. IX B kl.
  3. Neveronių v. m. VII A kl.                                      3. Karmėlavos B. Buračo g. X A kl.
  4. Garliavos Jonučių v. m. VII B kl.                          4. Raudondvario g. I B kl.
  5. Vilkijos g. VII Bkl.                                                 5. Zapyškio p. m. X kl.
  6. Zapyškio p. m. VIII kl.                                           6. Mastaičių p. m. X kl.
  7. Vandžiogalos v. m. VIII kl.                                    7. Vandžiogalos v. m. X kl.
  8. Akademijos U. Karvelis g. VIII A kl.                      8. Akademijos U. Karvelis g. X kl.
  9. Piliuonos v. m. VIII kl.                                           9. Garliavos J. Lukšos g. II B kl.
  10. Raudondvario g. VII A kl.                                     10. Garliavos Jonučių v. m. X B kl.

 

 

Vaikinai XI – XII                                                                                                                                                                                                                                                           

  1. Domeikavos g. IV A kl.                                                                          
  2. Garliavos J. Lukšos g. IV F kl.                                                             
  3. Karmėlavos B. Buračo g. IV B kl.                                  
  4. Garliavos Jonučių v. m. XI A kl.                                     
  5. Vilkijos g. XII A kl.                                                                                   
  6. Ežerėlio v. m. XI kl.                                                            
  7. Vandžiogalos v. m. XII kl.                                                
  8. Akademijos U. Karvelis g. XI A kl.                                 
  9. Piliuonos v. m. XII kl.                                                                             
  10. Raudondvario g. IV A kl.